$$$ COMEDY TİME $$$
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

COMEDY TİME PAYLAŞIM PLATFORUMA HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yenii Kaçırmayın

YazarMesaj
kopkop
Admin
kopkop

Yenii Kaçırmayın Empty
MesajKonu: Yenii Kaçırmayın   Yenii Kaçırmayın I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 2:37 pm

Doğdum yaşamak için yaşarım sevmek için severim ölmek için ölürüm senin için BİTANEM!!!

Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin. Sen o özlenenler arasında ençok özlenensin. Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin...

Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenim. Bir gözyaşıdır yağmurlarım, gülerken ağlatır su verdiklerim...

Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem...

Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN...
https://comedytime.yetkin-forum.com

Yenii Kaçırmayın
1 sayfadaki 1 sayfası