$$$ COMEDY TİME $$$
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

COMEDY TİME PAYLAŞIM PLATFORUMA HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

amin diyenleri duymak istiyorum!!!

YazarMesaj
kopkop
Admin
kopkop

amin diyenleri duymak istiyorum!!! Empty
MesajKonu: amin diyenleri duymak istiyorum!!!   amin diyenleri duymak istiyorum!!! I_icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:14 am

amin diyenleri duymak istiyorum!!! 2uqhapu

EVLi ERKEK DUASI

Allahim... Karimi her turlu tehlikeden koruamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul gerekirse ben tehlikeye atlayayim. Onu hic yormaamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul gerekirse ben yorulayim.
O calismasinamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul ben calisayim.
O hasta olmasinamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul ben olayim...
Allahim o aldatmasinamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul ben aldatayim.
Benim guzel karim dul kalmasinamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul ben kalayim....

Elhamdurusu ile
Kizlar surusu ile
Sabah birisi ile
Aksam yenisi ile...
amin diyenleri duymak istiyorum!!! Parmakkahkaha

amin diyenleri duymak istiyorum!!! Wol_errorClick this bar to view the full image.
amin diyenleri duymak istiyorum!!! R2m5ps

EVLi KADIN DUASI

Allahim lutfen bana;
Adnan kadar kibar ve olgun (Aşk-ı Memnu)amin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul
Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masali)amin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul
Seymen kadar güçlü ve aşık (Asmalı Konak)amin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul
Behlül kadar espirili ve eğlenceli (Aşk-ı Memnu)amin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul
Mithat kadar becerikli (Sahra)amin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul
Levent kadar seksi ve yakışıklı (Yaprak Dökümü)amin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul
Demir kadar karizmatikamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul sadık ve kararli (Asi)
biriyle tanisma firsati ver.
Ver deamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul evdekini kapiya koyabilmek icin yeterince
cesaretim olsun. Yoksa televizyon karsisinda
ihtiyarlamaya devam edecegim!

Elhamdulillah eriynenamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul
Yakisiklilar suruynenamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul
Hergun baska biriynenamin diyenleri duymak istiyorum!!! Virgul
Nasip eyle yarabbi
amin diyenleri duymak istiyorum!!! Oynakdilamin diyenleri duymak istiyorum!!! Smile_oldamin diyenleri duymak istiyorum!!! Buyukdis

amin diyenleri duymak istiyorum!!! Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 517x450 and weights 120KB.
amin diyenleri duymak istiyorum!!! 2kj14g
https://comedytime.yetkin-forum.com

amin diyenleri duymak istiyorum!!!
1 sayfadaki 1 sayfası